Sklep muzyczny - płyty CD, kasety, winyle

Bo muzomania to, z jednej strony, ulubione utwory, ich miłe dźwięki, zabawa, taniec, dobry nastrój, a z drugiej - muzomania to coś więcej niż łatwo wpadająca w ucho melodia. To teksty piosenek, które są zaproszeniem do refleksji, intymnym wyznaniem, mądrością życiową czy po prostu drogowskazem, co jest w życiu ważne. Muzyka to znak STOP! Zatrzymaj się! Zwolnij tempo w życiu. Bo goniąc za tym, co i tak nie do dogonienia, tracimy z oczu to, co jedyne i bezcenne: ŻYCIE. Dla mnie muzyka to niekończąca się wyprawa w głąb mojego muzycznego Wszechświata. Powrót do dawno niesłyszanych dźwięków. Odkrywanie na nowo starych treści. Muzyka to mój najwierniejszy Przyjaciel.

A kim, czym dla Ciebie jest Muzyka? 

Aneta

Internetowy sklep z muzyką - Muzomania

Spacerujcie sobie leniwie wśród albumów, które grają w Waszym sercu. Wśród piosenek, które przywołają Wasze wspomnienia z czasów szkolnych dyskotek czy wakacyjnych biwaków. Wśród kawałków, których słuchaliście jak byliście zakochani i łaziliście z głową w chmurach czy takich, które podnosiły Was na duchu, gdy wydawało Wam się, że zapomniał o Was świat. 
Na muzycznej łące czekają na Was:

• winyle
• płyty CD
• kasety magnetofonowe
• płyty DVD 
• składanki muzyczne
• gadżety, nazwane przeze mnie "muzycznymi umilaczami rzeczywostości" (muzyczne kubki, torby tzw. "szmacianki', ramki na winyle, skarpetki z muzycznym motywem, wycieraczki pod drzwi z motywem muzycznym, artykuły papiernicze)

Zapraszam do muzycznego wehikułu czasu!

Winyle

Płyty winylowe

 

Płyty CD z muzyką

Płyty CD

 

Kasety Magnetofonowe

Kasety magnetofonowe

 

Muzyczne gadżety

Muzyczne gadżety

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl