O Muzomanii

Muzomania jest dla tych wszystkich, którzy kochają muzykę

Muzyka płynie w mojej krwi od najmłodszych lat. Marzyłam o sklepiku z muzyką i właśnie spełniam jedno ze swoich marzeń. Dzięki Wam!

Jeśli w Twojej krwi też płynie muza, to zapraszam do wspólnej muzycznej podróży przez świat winyli, płyt CD i kaset. To podróż głównie poprzez muzykę pop i rock lat 80-tych i 90-tych, ale nie tylko. Będę się dzielić z Wami moimi fascynacjami muzyką alternatywną, a od pewnego czasu i hip-hopem, przepraszam...rapem, bo jak mówi mój Guru od rapu: "Hip-hop to subkultura, a nie gatunek muzyczny". Głównie starym polskim rapem. Poza tym chcę Was zabrać do krainy moich i - Waszych być może też - dziecięcych muzycznych wspomnień, gdzie spotkacie niezapomniane melodie i piosenki z wieczorynek, programów telewizyjnych dla dzieci i młodzieży. Gotowi? Zapraszam na pokład!

Zapraszam też do dzielenia się Waszymi muzycznymi fascynacjami, wspomnieniami, odkryciami pisząc na sklep@muzomania.pl.

No i jeszcze jedno. Jestem gadżeciarą. Muzyczną gadżeciarą. 

W sklepie znajdziesz:

  • Płyty winylowe - nowe i używane
  • Płyty CD - nowe i używane
  • Płyty DVD - nowe i używane (muzyczne i filmowe)
  • Kasety magnetofonowe- w większości używane
  • Muzyczne gadżety wszelkiej maści - nowe

Wpis: 02 luty 2024:

Bo muzomania to, z jednej strony, ulubione utwory, ich miłe dźwięki, zabawa, taniec, dobry nastrój, a z drugiej - muzomania to coś więcej niż łatwo wpadająca w ucho melodia. To teksty piosenek, które są zaproszeniem do refleksji, intymnym wyznaniem, mądrością życiową czy po prostu drogowskazem, co jest w życiu ważne. Muzyka to znak STOP! Zatrzymaj się! Zwolnij tempo w życiu. Bo goniąc za tym, co i tak nie do dogonienia, tracimy z oczu to, co jedyne i bezcenne: ŻYCIE. Dla mnie muzyka to niekończąca się wyprawa w głąb mojego muzycznego Wszechświata. Powrót do dawno niesłyszanych dźwięków. Odkrywanie na nowo starych treści. Muzyka to mój najwierniejszy Przyjaciel.

A kim, czym dla Ciebie jest Muzyka? 

Pozdrawiam muzycznie,

Aneta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl